Організація обліку непобутових споживачів електроенергії

Організація обліку непобутових споживачів електроенергії

З урахуванням положень Закону слід зазначити, що постачання електричної енергії споживачам здійснюється за вільними цінами. Користувачі електричної енергії, в яких встановлені погодинні або зонні прилади обліку та площадки вимірювання віднесені до споживачів групи «а» або групи «б», мають змогу обрати постачальника та укласти з ним договір із застосуванням цін, що враховують добовий графік споживання електроенергії.

Хто такі споживачі групи «А» та групи «Б»?

Споживачі, що використовують автоматизовану систему комерційного обліку електроенергії (за умови введення у промислову експлуатацію), які оснащені засобами вимірювальної техніки та відповідним програмним забезпечення для обробки та передачі погодинних даних, відносяться до групи «А». Споживачі, що не відповідають вимогам обліку для групи «А», належать до групи «Б».

Автоматизований облік електроенергії

Автоматизована система обліку електроенергії – комплекс апаратних та програмних засобів обробки даних, необхідних для комерційного розрахунку електричної енергії. Забезпечує користувача інформацією про спожиту електроенергію у вузлах обліку, які підключені до системи, автоматично передає результати вимірів та спроможне аналізувати енергоспоживання.

Переваги використання автоматизованого обліку

Головна перевага використання автоматизованих систем – автоматична передача даних про спожиту електроенергію, що забезпечує належний комерційний розрахунок з електропостачальником, передбачений кодексами системи передачі і розподілу. Також перевагою є те, що завдяки автоматизації процесів, користувач значно економить кошти, тому що сплачує саме за спожиту електроенергію, не відбувається додаткових нарахування та додаткових коефіцієнтів, як у випадку з передачею показників лічильника.

Контакти

01001, м. Київ, вул. Велика Житомирська 20

pivden.ez@gmail.com

(068)745-08-03

Ваше звернення відправлено. Дякуємо!