Постачання електроенергії

Вигідні умови постачання електроенергії

Головний напрямок діяльності компанії — постачання електроенергії промисловим споживачам. Пропонуємо нашим клієнтам тільки вигідні тарифи. Маємо можливість формування низької ціни за рахунок оптової закупівлі у великих об’ємах та довгострокових договорів закупівлі електроенергії з генеруючими компаніями. Для кожного клієнта гнучкі умови співпраці та особистий менеджер, для консультації та вирішення питань на всіх етапах співпраці.

Для консультації щодо підписання договору на постачання, просимо дзвонити за телефоном контакт-центру: (067) 678-35-61.

постачання електроенергії

Як отримати електроенергію на вигідних умовах?

01
Запит

Заповнити Опитувальний лист та надіслати на нашу електрону пошту.

02
Пропозиція

Отримати від нас комерційну пропозицію.

03
Заява приєднання

Надсилаєте нам Заяву з обраною комерційною пропозицією та копію уставних документів.

04
Договір

Підписуємо договір.

05
Зміна постачальника

Ми починаємо процес зміни електропостачальника.

06
Економія

Ви отримуєте економію від нашої співпраці.

Обов’язкові умови Споживача для укладання договору:

  • Споживач повинен бути власником (користувачем) об’єкта
  • мати чинний договір з розподілу електричної або передачі
  • наявність у Споживача АСКОЕ (при потужностях більше 50 000 кВт на місяць)

Компанія ПІВДЕНЬ ЕНЕРГО ЗБУТ бере активну участь в процесі переходу України до нових принципів енергетичного ринку. Поряд з діяльністю по встановленню та обслуговуванню систем обліку електроенергії ми також постачаємо електроенергію безпосередньо споживачам.

Ми раді нагадати, що згідно з новими правилами енергетичного ринку споживач може сам вибирати постачальника електричної енергії та укладати з ним відповідний договір.

По суті, це забезпечує споживачеві більш доступні ціни в порівнянні з тарифами Обласний енергопостачальної компанії (обленерго), зручні способи оплати, інформативне консультування з питань цін, енергетичного аудиту, оптимізації енергоспоживання і т.п.

Ми обслуговуємо всіх учасників юридичного сектору – магазини, фабрики, освітні установи, станції техобслуговування та інші організації. Наша компанія повністю забезпечить ваш перехід на нові більш вигідні умови енергетичного ринку, включаючи подальшу адаптацію, обслуговування і підтримку.

Вигоди від зміни постачальника електроенергії

Для кожного підприємства чи іншої установи важлива оптимізація витрат, що дозволяє підвищити загальну ефективність компанії. Одним з найбільш значущих напрямків вважається зниження витрат на електричну енергію, яка необхідна для роботи кожної організації.

Відповідно до останніх змін в законодавстві України споживач, будь то фізична або юридична особа, тепер може сам вибирати собі компанію – енергопостачальника.

Вигоди, які ви зможете отримати при зміні постачальника електричної енергії:

  • нижчі ціни на електроенергію;
  • менш сувора система штрафування;
  • вдосконалена система автоматизованого обліку електроенергії;
  • правова допомога;
  • можливість відстрочити час платежу і т.п.

І це далеко не всі вигоди, які забезпечують споживачам постачальники електроенергії.

Як правильно вибрати постачальника електроенергії

Сьогодні на українському ринку представлений широкий вибір компаній-енергопостачальників, що пропонують свої послуги споживачам. Однак не варто користуватися першою-ліпшою пропозицією. До вибору надійного постачальника потрібно підходити з усією відповідальністю.
Перш за все, необхідно вивчити історію компанії-постачальника, ознайомитися з тарифами, дізнатися, на яких умовах буде надаватися електроенергія. Це значно зменшить ризик можливих проблем в майбутньому.

Варто пам’ятати, що на кону не тільки економія коштів, але і безперебійне енергопостачання вашого підприємства або організації. У разі перебоїв з електричною енергією можлива повна зупинка виробництва, тому надійність послуг повинна бути в пріоритеті. Далеко не завжди вдається швидко знайти постачальника, який буде відповідати всім необхідним вимогам. Якщо вам дорогий час, ви можете не витрачати його на пошуки, а скористатися вигідною пропозицією нашої компанії.

Ми пропонуємо низькі тарифи, гнучкі системи оплати, кваліфіковане консультування з питань формування цін, аудиту та іншого.

Контакти

01001, м. Київ, вул. Велика Житомирська 20

pivden.ez@gmail.com

(068)745-08-03

Ваше звернення відправлено. Дякуємо!