ППКО

У всіх точках на приєднаннях електроустановок споживачів (крім побутових споживачів) до мереж ОСР/НЕК та/чи до мереж основних споживачів, де вимірюється надходження електричної енергії на площадки вимірювання з приєднаною потужністю електроустановок 150 кВт і більше, мають бути встановлені лічильники погодинного комерційного обліку електричної енергії та забезпечена можливість щодобового дистанційного зчитування показів лічильників. Якщо засоби обліку на приєднаннях споживача, де вимірюється надходження електричної енергії на площадку, належать споживачу, споживач має визначити Оператора належної йому АСКОЕ або постачальника послуг комерційного обліку (ППКО) з функціонально роллю Оператор збору даних (ОЗД), а Оператор АСКОЕ або ППКО має узгодити з оператором системи розподілу (ОСР) порядок взаємодії при зборі, формуванні та обміні погодинними даними обліку. Якщо ці умови не виконані, то такі площадки вимірювання мають бути віднесені до групи «б» (без погодинного обліку, які розраховуються по залишковому графік ОСР для споживачів групи обліку «б») (Згідно Процедури Постанови НКРЕКП від 28.12.2018 №2118)

Споживач може виконувати самостійно функції Оператора збору даних (ОЗД) шляхом уповноваження своїх посадових осіб щодо експлуатації введеної ним в експлуатацію власної АСКОЕ (ЛУЗОД, АСЗД), або ж визначити юридичну особу, яка буде надавати йому відповідні послуги комерційного обліку електроенергії на договірних засадах. Такі послуги, зокрема, може надавати ОСР споживача та інші ППКО, що здійснюють надання послуг на конкурентних засадах. ТОВ “ПІВДЕНЬ ЕНЕРГО ЗБУТ” являється постачальником послуг комерційного обліку (ППКО) та надає послуги Оператора збору даних (ОЗД) комерційного обліку електричної енергії за цінами значно нижчими від цін ОСР (дешевше на 25-30% і більше).

У вкладці меню «Послуги ППКО» можна переглянути порівняння вартості послуг ОЗД ОСР та ТОВ “ПІВДЕНЬ ЕНЕРГО ЗБУТ” або за посиланням.

Замовнику послуг ОЗД надається доступ до Особистого кабінету , де можливо переглядати дані комерційного обліку по точкам обліку споживача та при необхідності завантажити їх у форматі Excel. Ознайомитись з інтерфейсом та функціоналом Особистого кабінету можливо тут.

На кожному етапі наші менеджери з радістю проконсультують вас та наддадуть відповіді на всі ваші питання.


Для початку співпраці з ТОВ «ПІВДЕНЬ ЕНЕРГО ЗБУТ» в якості Оператору збору даних комерційного обліку електричної енергії потрібно:

1. Вибір комерційної пропозиції

Якщо умови вибраної комерційної пропозиції Вас задовольняють, можемо починати оформлення договірних відносин. Для цього потрібно ознайомитися з умовами Публічного договору надання послуг ОЗД та приєднатися до нього шляхом заповнення та підписання Публічної заяви приєднання (Акцепту). Скан-копію Акцепту необхідно надіслати за адресою pivden.ez@gmail.com. Договір набуває чинності з дати приєднання, а надання послуг здійснюється з наступного розрахункового періоду, якщо Вам не буде повідомлено про невідповідність критеріям обраної комерційної пропозиції.

2. Підготовка до зміни ППКО

Перед переходом від іншого ППКО наші фахівці, у разі необхідності, допоможуть Вам зробити наступні кроки, а саме:

1) повідомити оператора системи розподілу (обленерго) про перехід до ППКО;

2) здійснити остаточний розрахунок з попереднім ППКО (обленерго чи інший ППКО);

3) призупинити діючий Договір з попереднім ППКО (обленерго чи інший ППКО).

3. Співпраця з нами

З моменту початку дії Договору про надання послуг ОЗД наші Клієнти користуються всіма перевагами нашої співпраці.

Контакти

01001, м. Київ, вул. Велика Житомирська 20

pivden.ez@gmail.com

(068)745-08-03

Ваше звернення відправлено. Дякуємо!