Як економити електроенергію та знизити щомісячні витрати?

Навчитися економити – це важливий крок до благополуччя. Щоденно людина використовує десятки зайвих кіловат електроенергії, навіть не задумуючись про те, що це також значні витрати власних коштів. До того ж, надлишкове її використання в глобальному плані призводить до виснаження природних ресурсів та несприятливо впливає на екологію.

Отож, розглянемо декілька варіантів можливої економії електроенергії

Заміна лампочок

Варто знати, що звична для нас лампа розжарювання витрачає випалює досить багато кіловат. Для того, щоб зекономити, потрібно замінити їх на енергозберігаючі або Led-лампи. Енергозберігаючі лампи дозволяють зекономити 70% електроенергії, а другі – 80%. До того ж, такі лампи мають значний термін служби до 10 000 годин. І хоча, на купівлю цих ламп потрібно використати більше коштів, проте за термін їх роботи істотно зменшаться витрати на електроенергію

Розумне використання електрикою та електроприладами

Щоб правильно використовувати електроенергію, потрібно відмовитися від декотрих звичок та змінити власний спосіб життя. Адже, досить часто ми освітлюємо зайві кімнати, де не перебуваємо на даний час. Лишні кіловати використовуємо, коли залишаються увімкненими без потреби прилади або відкриті вікна, при ввімкнених електрообігрівачах.

Навіть, якщо деякі прилади можуть працювати в режимі очікування, то вони все одно використовують певну кількість електроенергії. А тому, варто вмикати побутові прилади лише за потреби. До того ж, можна використовувати в деяких кімнатах точкове освітлення або комбіноване.

Купівля енергозберігаючої побутової техніки

При купівлі техніки варто звернути увагу на рівень електроспоживання. Звичайно, такі прилади коштують дорожче, ніж звичайні, проте в майбутньому вони економитимуть ваші кошти.

Сучасна побутова техніка оснащена таймерами та датчиками присутності. І разі не виключення приладами господарем, він зупинить роботу автоматично.

Правильна експлуатація і догляд за побутовою технікою

Для економії електроенергії потрібно не забувати вчасно виключати зайві прилади. У холодильник не ставити теплу їжу та сам холодильник не встановлювати біля теплої батареї чи встановленого обігрівача. Холодильник має вчасно розморожуватися.

Пральні машини не варто перезавантажувати лишніми кілограмами речей, адже цей надлишок призводить до витрати лишньої електроенергії. При незначній кількості прання варто застосовувати режими «швидкого» чи «економного» прання.

Утеплення будинку

Коли настає період міжсезоння, а центральне опалення ще включено, ми досить часто користуємося різноманітними обігрівачами. Такі прилади зазвичай використовують значну кількість електроенергії і відбувається «викидання коштів на вітер».

Щоб попередити зайві витрати, потрібно перевірити герметичність склопакетів на вікнах та їх деформованість, провітрювання проводити лише за потреби. Старатися не закривати батареї декоративними панелями та ширмами, адже це знижує тепловіддачу.

Отож, дотримуючись певних правил, можна значно зекономити використання електроенергії, тим самим заощадивши власний бюджет та подбавши про довкілля.

Контакти

01001, м. Київ, вул. Велика Житомирська 20

pivden.ez@gmail.com

(068)745-08-03

Ваше звернення відправлено. Дякуємо!